Zateplenidomu.cz | BYSTROŇ Group

zd chci zateplit dum

zd chci revitalizovat dum

zd chci si prohlednout reference

zd chci ziskat dotaci

Jste zde: Úvod Proč komplexně revitalizovat

Důvody proč komplexně revitalizovat

Revitalizace staveb = asanace, modernizace, zateplení.

1 Úspora energie = snížení nákladů na vytápění

P6010617 thNáklady na vytápění se zateplením sníží až několikrát. V době neustále rostoucích cen energií se jedná o velmi důležitý přínos. Zateplení je efektivní investicí, která se v budoucnosti mnohonásobně vrátí.

 

 

2 Zlepšení vzhledu budovy a s tím související zhodnocení nemovitosti

P6010623 thDíky zateplení dojde k zastavení procesů vedoucích k chátrání stavebních částí domu. Velmi estetického provedení fasády lze docílit kombinací barev pomocí oddělovacího pásu, výsledný vizuální dojem se tak může ještě výrazně vylepšit. Některé fasádní systémy lze aplikovat i v zimním období díky složení materiálů, které jsou obohaceny o speciální přísady.

 

3 Zlepšení kvality bydlení

P6010618 thZateplení omezuje výskyt plísní a alergenů, protože zateplené bytové prostory lépe dýchají. Zlepší se také tepelná pohoda při vysokých letních teplotách. Prostřednictvím zateplené fasády vznikne pohodlné a vyrovnané klima k bydlení. V zimě díky vyšším povrchovým teplotám a v létě díky příjemnému chladu.

 

 

4 Ochrana před hlukem

P6010619 thPři použití dobře zvolené tloušťky izolantu přinese zateplení budovy i snížení hluku zvenčí. Tím rovněž přispívá ke zvýšení kultury bydlení.

 

5 Zvýšení životnosti odvodového pláště budovy

Díky technologii zpracování získá objekt novou tvář. Mnohotvárně barevnému ztvárnění fasády nejsou kladeny meze. Díky dodatečné ochraně stavební podstaty, zůstane hodnota u novostaveb i starších objetků déle zachována.

 

 


Kontaktní formulář

V případě, že máte zájem komplexně revitalizovat Váš dům nebo jen máte dotazy, je nejjednodušší cestou se s námi domluvit pomocí kontaktního formuláře níže.

  Poznámka: údaje označené warningčervenou hvězdičkou je potřeba vyplnit.

Required
Required
Required
Required
Required